UMapper (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza
