UMapper (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: View
lv: Skatīt
