UMapper (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: View
sk: Zobraziť

en: API Key
sk: API Kľúč
