UMapper (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Stats
uk: Статистика

en: New Map
uk: Нова мапа

en: Edit Map Info
uk: Правка інформації про мапу

en: Delete Map
uk: Вилучити карту
