UMapper (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: View
ur: مشاہدہ کریں
