Uniform (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: theme
ar: حلة

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Select
ar: إختيار

en: Textarea
ar: منطقة نص
