Unilogin (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: On
ar: في

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Active
ar: نشط

en: Url
ar: المسار

en: Off
ar: إيقاف

en: General
ar: عام

en: Security
ar: الأمن والحماية
