Unilogin (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: On
it: Acceso

en: Active
it: Attivo

en: Off
it: Spento

en: General
it: Generale

en: Security
it: Sicurezza
