Unilogin (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: On
mr: वर

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Active
mr: सक्रिय

en: Off
mr: बंद

en: General
mr: साधारण
