Unilogin (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: On
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Active
vi: Hoạt động

en: Off
vi: Tắt

en: General
vi: Tổng quát
