Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: On
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Active
cs: Aktivní

en: Off
cs: Vypnuto

en: General
cs: Obecné

en: Security
cs: Bezpečnost
