Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: On
et: Sees

en: Password
et: Parool

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: General
et: Üldine
