Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: On
gu: ચાલુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય
