Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: On
is: Virkjað

en: Password
is: Lykilorð

en: Active
is: Virkt

en: Url
is: Vefslóð

en: Off
is: Af

en: General
is: Almennt
