Unilogin (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: On
fa: روشن

en: Password
fa: گذرواژه

en: Active
fa: فعال

en: Url
fa: نشانی

en: Off
fa: خاموش

en: General
fa: عمومی
