Unilogin (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: On
hi: चालू

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Active
hi: सक्रिय

en: Url
hi: URL

en: Off
hi: बंद

en: General
hi: सामान्य

en: Security
hi: सुरक्षा
