Unilogin (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: On
hu: Be

en: Password
hu: Jelszó

en: Active
hu: Aktív

en: Url
hu: Webcím

en: Off
hu: Ki

en: General
hu: Általános

en: Security
hu: Biztonság
