Unilogin (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: On
ja: オン

en: Password
ja: パスワード

en: Active
ja: アクティブ

en: Url
ja: URL

en: Off
ja: オフ

en: General
ja: 全般

en: Security
ja: セキュリティー
