Unilogin (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Active
ku: چالاکە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: General
ku: گشتی
