Unilogin (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: On
ta: சரி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Url
ta: முகவரி

en: Off
ta: இல்லை

en: General
ta: பொது
