Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Active
eo: Aktiva

en: Url
eo: URL

en: Off
eo: Malŝaltita
