Unilogin (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Off
th: ปิด

en: General
th: ทั่วไป
