Unique field (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Language
de: Sprache

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: All nodes
de: Alle Beiträge
