Unique field (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Content type
fa: نوع محتوا
