Unique field (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ
