Unique field (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை
