Unique field (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Content type
be: Тып змесціва
