Unique field (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार
