Unique field (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი
