Unique field (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: here
pl: tutaj

en: All nodes
pl: Wszystkie węzły

en: The combination of values from the specified fields must be unique
pl: Kombinacja wartości z określonych pól musi być unikalna.

en: Matches are found in the following content: !list-html
pl: Pasujące wartości zostały znalezione w następujacych zawartościach: !list-html

en: This form requires that the fields @labels are a unique combination. The specified values are already used.
pl: Formularz wymaga, aby pola @labels były unikalną kombinacją. Podane wartości są już w użyciu.
