Unique field (6.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: here
ug: بۇ يەر
