Unique field (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: here
bg: Тук
