Unique field (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Content type
id: Jenis konten

en: here
id: di sini
