Unique field (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി
