Unique field (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: here
ro: aici
