Unique field (6.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: here
te: ఇక్కడ
