Unique field (6.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: here
tr: buraya
