Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል

en: taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል
