Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Autocomplete taxonomy
bg: Автокатегоризиране

en: taxonomy
bg: Таксономия
