Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Node
bs: Nod

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: taxonomy
bs: taksonomija
