Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Autocomplete taxonomy
ca: Taxonomia autocomplerta

en: taxonomy
ca: taxonomia
