Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Node
cs: Uzly

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: Vocabulary ID.
cs: ID slovníku.

en: New name
cs: Nový název
