Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Node
eo: Nodo

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: taxonomy
eo: taksonomio
