Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Opciones

en: Name
es: Nombre

en: Update
es: Actualizar

en: Node
es: Nodo

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Autocomplete taxonomy
es: Autocompletar la taxonomía

en: taxonomy
es: taxonomía

en: No suggestions found.
es: No se han encontrado sugerencias.
