Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Node
et: Postitus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: taxonomy
et: taksonoomia
