Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Node
fr: Nœud

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Autocomplete taxonomy
fr: Compléter la taxonomie automatiquement

en: taxonomy
fr: taxonomie

en: No suggestions found.
fr: Aucune suggestion trouvée.

en: New name
fr: Nouveau nom

en: Node ID.
fr: ID du noeud
