Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Vocabulary
he: אוצר מילים

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: taxonomy
he: סיווג במילון
