Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Mutakhirkan

en: Autocomplete taxonomy
id: Autocomplete taksonomi

en: taxonomy
id: taksonomi
