Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Update
it: Aggiorna

en: Node
it: Nodo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Autocomplete taxonomy
it: Tassonomia con autocompletamento

en: taxonomy
it: tassonomia
