Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 環境設定

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: Node
ja: ノード

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Autocomplete taxonomy
ja: タクソノミーの自動補完

en: taxonomy
ja: タクソノミー

en: Node ID.
ja: ノードID。
